Fabrika toptan Kablosuz GSM, 4G, bluetooth kulaklık kiti casus, casus kulaklık neckloop, gözlük, casus kulaklık izle, Üretici teklif OEM ODM hizmeti

Spyearpiecepro.com üretim ve toptan satış Spy Kulaklık GSM Box Takımı, 3G / 4G Spy Kulaklık Seti, Bluetooth Kulaklık Seti Spy, Spy Kulaklık neckloop, Spy Kulaklık Gözlük, Spy Kulaklık İzle, Spy Kulaklık neckloop, Görünmez Casus Kulaklık, Spy Kulaklık Nano , Spy Kulaklık Gsm Box, Spy Gear Kulaklık, Casus Gsm Kulaklık Seti, Kablosuz Casus Kulaklık Seti, Spy Kulaklık Bluetooth Kiti, Spy Kulaklık Döngü; Biz kendi logo, marka ve paket yapmak için OEM / ODM hizmeti sunuyor bize bugün irtibata geçiniz Projenizi başlatın.

Uygulamalar:

casus kulaklık

Spy Kulaklık hile sınav, iş toplantısı, mahkemeler ve görünüşe büyük kullanımı; En yeni mikro bluetooth ve GSM endüktif verici elektronik kulaklık ve manyetik demir kulaklık (sizin kulak zarı sadece manyetik put) hem destek için yaka gizli olabilir.

casus kulaklık

Nasıl çalışır?
Kulağına mini kulak alıcı bir telefon hattının diğer tarafında birisi duyabiliyorum küçük kulak alıcı ile bir hoparlör vardır. Mini kulak alıcısı boynunuza özel el ücretsiz indüktif ile kablosuz bağlantısı vardır. Bu eller serbest cihazı sesinizi ya da fısıltı ve sizi çevreleyen tüm sesleri duyabiliyorum telefon hattının diğer tarafında bir mikrofon ve bir kişidir. Özel eller tarafından birisiyle konuşabilirsiniz ücretsiz iken, mini kulak alıcısı tarafından size telefon hattının diğer taraftan eşiniz duyabiliyorum.

New Products

mobile_banner